Lassen-constructie Duaal

Op school krijg je een algemene en technische vorming. Deze technische competenties breid je verder uit in het bedrijf. Je wordt hierbij begeleid door een leraar/trajectbegeleider van jouw school en door een mentor in het bedrijf.

Je verblijft gemiddeld wekelijks 20 uur in het bedrijf. Terwijl je leert, ontwikkel je werkervaring. Dat is een groot voordeel voor later!

Verdere algemene info vind je op www.agoria.be/duaalleren

Wens je concrete info hoe duaal leren wordt georganiseerd in onze school, kom dan naar onze info-avond op donderdag 3 mei om 19 u in de grote refter van onze school (Heilig-Hartlaan 16, 3980 Tessenderlo). Inschrijven voor deze infoavond doe je online via deze link.

 


Graad 3e

Lassen-constructie

   
 Basisvorming 9/10u.
Godsdienst 2
Lichamelijke opvoeding 2
Project algemene vakken  4
Engels 1
Bedrijfsbeheer 0/1
   
Technische vorming 25/24u. 
   
Aantal wekelijke lesuren: 34u.