Lassen-constructie Duaal

Op school krijg je nog steeds de algemene vorming. Het grote verschil met het klassieke leertraject is dat je de technische kennis, die je op school leert, meteen omzet in de praktijk in een technologiebedrijf in jouw buurt zoals ArcometVynova, Spie of Kautex. Je verblijft gemiddeld wekelijks 20 uur in het berijf. Terwijl je leert, ontwikkel je werkervaring. Dat is een groot voordeel voor later!

Stel je via deze link kandidaat voor de studierichting lassen constructie duaal en kom op 5 juni om 12 u. naar onze school voor een gesprekje met de bedrijven. 

Verdere algemene info vind je op www.agoria.be/duaalleren

Heb je nog extra uitleg nodig hoe Duaal Leren georganiseerd wordt in onze school? Aarzel dan niet om contact op te nemen met Luc Lens, coördinator duaal leren via luc.lens@thhi-tessenderlo.be of tel. 0496 17 43 18

 


Graad 3e

Lassen-constructie Duaal

   
 Basisvorming 9/10u.
Godsdienst 2
Lichamelijke opvoeding 2
Project algemene vakken  4
Engels 1
Bedrijfsbeheer 0/1
   
Technische vorming 25/24u. 
   
Aantal wekelijke lesuren: 34u.