Elektromechanische technieken Duaal

Elektromechanische technieken Duaal

 

In het duaal leertraject Elektromechanische Technieken (EMT) combineer je het beste uit twee werelden: leren op school en leren op de werkplek. Je krijgt in een minimum aan tijd een sterke theoretische basis én een fikse dosis praktijkervaring mee. Zo komt boekenkennis tot leven!

Op school krijg je nog steeds de algemene vorming. Vakken als geschiedenis, Frans, wiskunde en LO blijven gewoon op het menu staan. Het grote verschil met het klassieke leertraject is dat je de technische kennis, die je op school leert, meteen omzet in de praktijk in een technologiebedrijf in jouw buurt. Je ontwikkelt zo nog tijdens je studies relevante ervaring op de werkplek én je houdt je slaagkansen in het hoger onderwijs open: meteen een flinke stap voor op je leeftijdgenoten!

Verdere algemene info vind je op www.agoria.be/duaalleren

Op 16 mei vanaf 12.15 u gaan er motivatiegesprekken door voor kandidaat-leerlingen 5de jaar EMT duaal in het Technisch Heilig-Hartinstituut.
Wil je je graag kandidaat stellen? Schrijf je dan voor 14 mei via volgende link in.
 
Heb je nog extra uitleg nodig hoe Duaal Leren georganiseerd wordt in onze school? Aarzel dan niet om contact op te nemen met Luc Lens, Trajectbegeleider EMT duaal via luc.lens@thhi-tessenderlo.be of tel. 0496174318


· Meer praktische informatie over de inschrijvingen op onze school.
· Infobrochures ontvangen in je mailbox of een vraag stellen.

Aantal wekelijke lesuren:34u.34u.
Leerjaar 5e 6e

Elektromechanische installatietechnieken

     
 Basisvorming 14u. 14u.
 Godsdienst 2 2
 Aardrijkskunde
Engels  2
 Frans 2 2
 Geschiedenis 1 1
 Lichamelijke opvoeding 2 2
Nederlands  2
Wiskunde  2 2
     
Technische vorming   16u. 16u. 
     Algemene veiligheid    
     Elektriciteit    
     Mechanica    
     Pneumatica/Hydraulica    
     Automatisatie    
Verdieping wiskunde en technische vakken (optioneel) 4u. 4u.
     
Aantal wekelijke lesuren: 34u. 34u.