Elektromechanische technieken Duaal

Elektromechanische technieken Duaal

 

In het duaal leertraject Elektromechanische Technieken (EMT) combineer je het beste uit twee werelden: leren op school en leren op de werkplek. Je krijgt in een minimum aan tijd een sterke theoretische basis én een fikse dosis praktijkervaring mee. Zo komt boekenkennis tot leven!

Op school krijg je nog steeds de algemene vorming. Vakken als geschiedenis, Frans, wiskunde en LO blijven gewoon op het menu staan. Het grote verschil met het klassieke leertraject is dat je de technische kennis, die je op school leert, meteen omzet in de praktijk in een technologiebedrijf in jouw buurt zoals PanasonicArcomet en Vynova. Je ontwikkelt zo nog tijdens je studies relevante ervaring op de werkplek én je houdt je slaagkansen in het hoger onderwijs open: meteen een flinke stap voor op je leeftijdgenoten!

Verdere algemene info vind je op www.agoria.be/duaalleren

Momenteel zijn er nog slechts 2 plaatsen.
 
Heb je nog extra uitleg nodig hoe Duaal Leren georganiseerd wordt in onze school? Aarzel dan niet om contact op te nemen met Luc Lens, coördinator EMT duaal via luc.lens@thhi-tessenderlo.be of tel. 0496 17 43 18
 


· Meer praktische informatie over de inschrijvingen op onze school.
· Infobrochures ontvangen in je mailbox of een vraag stellen.

Aantal wekelijke lesuren:34u.34u.
Leerjaar 5e 6e

Elektromechanische technieken Duaal

     
 Basisvorming 14u. 14u.
 Godsdienst 2 2
 Aardrijkskunde
Engels  2
 Frans 2 2
 Geschiedenis 1 1
 Lichamelijke opvoeding 2 2
Nederlands  2
Wiskunde  2 2
     
Technische vorming   16u. 16u. 
     Algemene veiligheid    
     Elektriciteit    
     Mechanica    
     Pneumatica/Hydraulica    
     Automatisatie    
Verdieping wiskunde en technische vakken (optioneel) 4u. 4u.
     
Aantal wekelijke lesuren: 34u. 34u.